Adoptuj zwierzaka ze schroniska!

Adoptuj zwierzaka ze schroniska!

W centrum Piaseczna pojawiła się niezwykła wystawa. Zachęca ona do adoptowania zwierzaka. Na plakatach możemy zobaczyć zwierzęta ze schroniska Paluch. Mają one zwiększyć szansę na adopcję i musimy przyznać, ze to naprawdę działa.

Plakaty z uroczymi podopiecznymi Palucha

Nowy dom to dla każdego zwierzęcia szansa na lepsze życie. W schronisku, nawet tym najlepszym, zwierzęta nie mają możliwości nawiązać trwałej relacji z człowiekiem. Pomimo starań wolontariuszy nic nie zastąpi im ciepłego domu i miłości.

Zwierzęta w schronisku są niejednokrotnie skrzywdzone i potrzebują naprawdę odpowiedzialnych i kochających opiekunów. Plakaty rozwieszone w centrum Piaseczna mają pomóc im takich znaleźć. Nie są to byle jakie fotografie. Każda z nich jest naprawdę urocza i prezentuje najlepsze cechy zwierzaka.

Nie można przejść obok tej wystawy obojętnie. Z plakatów spoglądają na nas słodkie zwierzaki, które tylko czekają, aż obdarzymy je swoim zainteresowaniem.

Wystawa inicjatywą Młodzieżowej Rady Gminy

Cała akcja była pomysłem Młodzieżowej Rady Gminy. To właśnie ona przy współpracy z Biurem Promocji i Kultury, pozwoliła na realizację wystawy.

Cała akcja bardzo spodobała się mieszkańcom, którzy często spoglądają na plakaty.

„To bardzo dobra inicjatywa i znakomite upiększenie terenu. Serce rośnie kiedy patrzy się na te wesołe zwierzęta, które mam nadzieję wkrótce znajdą swój dom” – tak o plakatach wypowiedziała się jedna z młodych mieszkanek Piaseczna. Nie była ona odosobniona w swoich opiniach. Jej słowom przytakiwali inni zgromadzeni mieszkańcy.

My również uważamy, że to bardzo dobry pomysł. Mamy nadzieję, że organizatorzy planują już kolejne plakaty, a zwierzęta znajda w końcu kochające domu, na które zasługują.

Wybierzcie się koniecznie na skwer Kisiela i zobaczcie jacy podopieczni czekają na adopcję. Być może będzie to dzień, w którym znajdziecie przyjaciela na całe życie.