Bajkowy Zakątek zawitał do Piaseczna

Bajkowy Zakątek zawitał do Piaseczna
Już od początku wakacji na skwerze Kisiela możemy podziwiać spektakle dla dzieci. CO jeszcze nas czeka w tym roku? Kiedy wybrać się na skwer?
 

Jakie spektakle są jeszcze w planach

 
Tego lata na skwerze Kisiela zobaczymy jeszcze 3 przedstawienia. 4 sierpnia, godz. 18.00 Teatr Kultureska przedstawi „Przebój lata, czyli Skrzydlaty Odlot”. Następne 18 sierpnia, godz. 18.00 Teatr Na Walizkach zaprezentuje nam Atak Clownów. Całość zakończy się 1 września, godz. 18.00, kiedy Ten Teatr zagra Hrabia Saksofoniusz.
 
Pierwszy ze spektakli „Skrzydlaty Koń” zapozna najmłodszych z ekologią i jej zasadami. Będzie dużo o smogu, zanieczyszczeni rzek oraz powietrza. Aktorzy postarają się także przekazać jak uniknąć sytuacji kompletnego skażenia naszej planety. To będzie spektakl edukacyjny jednak na pewno nienudny.
 
„Atak Clownów” to będzie prawdziwa bomba śmiechu. Pełno będzie tutaj komicznych i zabawnych sytuacji z zabawnymi clownami w roli głównej. Niech nie zmyli Was zabawna i lekka forma. W spektaklu znajdzie się sporo mądrości i lekcji, które warto zapamiętać. To przedstawienie nadaje się doskonale dla dzieci, ale i rodzice znajdą w nim pociechę. Humor, który zaprezentują aktorzy na pewno przypadnie do gustu osobom w każdym wieku.
 
Spektakl zamykający sezon „Hrabia Saksofoniusz” będzie pełen śpiewów i muzyki. W końcu akcja rozgrywa się w królestwie pięknej Muzolindy, która nad wyraz ubóstwia śpiew i muzykę. Kiedy poznaje hrabiego i jego synów postanawiam im pomóc. Synowie hrabiego są skłóceni i księżniczka obiera sobie cel, aby ich pogodzić. Czy jej się uda? Zobaczycie już wkrótce.
 
Serdecznie zapraszamy na skwer Kisiela. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, a wstęp jest wolny. To doskonała okazja, aby po obcować przez chwilę ze sztuką lub zapewnić sobie kilka chwil wolnego.