Chciała wymusić pierwszeństwo. Przebywa w szpitalu z ciężkimi obrażeniami

Chciała wymusić pierwszeństwo. Przebywa w szpitalu z ciężkimi obrażeniami

Rozsądek na drodze zapewnia nam bezpieczeństwo, co dla wielu kierowców nie jest wystarczającym argumentem do porzucenia ryzykownego stylu jazdy. Niestety, kierowcy nie zawsze w porę uświadamiają sobie konsekwencje swoich działań, przez co niejednokrotnie dochodzi do tragedii. Przekonała się o tym kobieta kierująca toyotą. Świadomie lub nie, próbowała wymusić pierwszeństwo przejazdu, czego konsekwencją był wypadek. Kierująca toyotą doznała ciężkich obrażeń i przebywa obecnie w szpitalu.

Poważny wypadek w Piasecznie

Była 4 rano, gdy ulica Powstańców Warszawy w Piasecznie rozbrzmiała dźwiękiem typowym dla zderzenia się dwóch pojazdów. Jeep uderzył w bok osobowej toyoty. W wyniku zdarzenia dwie osoby doznały obrażeń, przy czym pasażer jeepa odniósł jedynie powierzchowne szkody. W znacznie gorszej sytuacji znalazła się osoba kierująca toyotą. Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Na miejsce wypadku przybyli policjanci, którzy ustalili ogólny przebieg wypadku. Kierująca toyotą nie zatrzymała się przy wjeździe na skrzyżowanie od strony Okulickiego, oświetlone sygnalizacją w trybie nocnym. Tym samym kobieta wymusiła pierwszeństwo na nadjeżdżającym od strony Magdalenki jeepie. Niestety kierowca jeepa nie zdołał wyhamować i doszło o zderzenia pojazdów.

Kierująca toyotą przebywa w szpitalu

Nie znamy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kierująca toyotą próbowała wymusić pierwszeństwo na innym uczestniku ruchu drogowego. Być może nie dostrzegła pojazdu lub źle oszacowała odległość dzielącą toyotę od jeepa. Ruch o tej porze był mały, ale poranna mgła ograniczała widoczność. Wystarczyła odrobina nieuwagi, by doszło do wypadku. Zderzenie toyoty z jeepem skończyło się źle zwłaszcza dla właścicielki toyoty. Kobieta przebywa obecnie w szpitalu, zmagając się z poważnymi obrażeniami.

Przeczytaj również: https://infokolo.pl/zadbaj-o-dobra-widocznosc-na-drodze/.