Daj się ponieść twórczości — Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza

Daj się ponieść twórczości — Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza

Każdy moment jest dobry, by odmienić swoje życie. Czasami wystarczy naprawdę niewiele, by do swojej codzienności wprowadzić powiew świeżości. W ciekawej organizacji czasu pomoże Wam piaseczyńskie Centrum Kultury, gdzie przygotowano mnóstwo ciekawych zajęć i warsztatów na cały maj!

Nie siedź w domu na wiosnę!

Twórcze spędzanie czasu i spotykanie się z innymi ludźmi — to znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Tymczasem dorośli ludzie skupiają się głównie na pracy i odpoczynku po niej. Leniwy odpoczynek warto zamienić na twórczy odpoczynek przynajmniej raz w tygodniu. A jeśli ciężko Wam się zmotywować do spacerów, decoupage, czy gimnastyki, Centrum Kultury w Piasecznie pomoże Wam się przemóc.

Lokalne Centrum przygotowało zajęcia dosłownie na każdy dzień maja. Od Was zależy, w którym dniu i z jakiej propozycji skorzystacie. Zdecydowana część zajęć jest bezpłatna. Za wstęp na niektóre trzeba zapłacić od kilku do 55 zł. To niewielki koszt w zamian za fantastyczną przygodę, możliwość poznania nowych ludzi i odkrycia w sobie talentu twórczego!

Co proponuje Centrum Kultury?

Z szerokiej gamy zajęć zaplanowanych przez Centrum Kultury w Piasecznie każdy z łatwością wybierze coś dla siebie. Zaplanowano zarówno warsztaty dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Szczególnie ciekawe wydają się zajęcia ze wstępu do malowania. Takie warsztaty okażą się cenne dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności plastyczne. Swoją wersję zajęć mają także dorośli.

W ofercie Centrum Kultury są także zajęcia muzyczne dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie również warsztatów naukowych, które szczególnie spodobają się małym odkrywcom. Dorośli z kolei mogą liczyć na spotkania rozwojowe, na przykład podstawy stolarstwa dla kobiet, czy wspólne dyskusje nad przemysłem filmowym i dziełami literatury. Propozycje są naprawdę ciekawe i zachęcają do wzbogacenia swojej codzienności o nowe wydarzenia.

Mówi się, że człowiek całe życie się uczy i rozwija. Warto tą ścieżką podążać!