Food Trucki ponownie pojawią się w Piasecznie!

Food Trucki ponownie pojawią się w Piasecznie!

Czy są tu miłośnicy dobrego jedzenia? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Was wiadomość o ponownym pojawieniu się Food Trucków w Piasecznie. Rozmaite kuchnie świata pojawią się wraz z nimi. Food Trucki rozpoczną ciepły sezon. Pyszne jedzenie będzie dostępne już 30 kwietnia. Zapowiada się smaczna majówka w Piasecznie!

Food Truck, czyli dobre jedzenie na wynos

Food Trucki cieszą się w Polsce popularnością od wielu lat. To szczególnie fajna opcja podczas dużych imprez. Bo jak wiadomo, ochota na dobre jedzenie przychodzi o każdej porze dnia i nocy. Z tego względu kuszące zapachami Food Trucki nigdy nie narzekają na brak zainteresowania, zwłaszcza że oferta na zlocie Food Trucków jest naprawdę szeroka. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Food Trucki są jak zwiastun słonecznego lata, ponieważ działają głównie w porze wiosenno-letniej. Nie wiadomo, jak będzie w tym roku z pogodą, ale smakowite dania z pewnością sprawią, że nawet deszczowa majówka nie będzie taka zła. W końcu dzień wolny to dzień wolny, nie ma na co narzekać.

Od 30 kwietnia do 3 maja

Zlot Food Trucków pozwoli Wam skosztować niemal wszystkich kuchni świata. Wydarzenie to było organizowane w Piasecznie także w poprzednich latach i za każdym razem cieszyło się ogromną popularnością. Polacy lubią jeść i takie są fakty! W tym roku mieszkańcy Piaseczna także mogą skosztować rozmaitych wspaniałości oraz napełnić swoje żołądki ulubionymi potrawami.

Food Trucki będą stacjonować w centrum miasta od 30 kwietnia do 3 maja. Klienci będą mogli robić zakupy od 11:00 do 21:00. Wyjątek stanowi ostatni dzień handlu, kiedy to interes zamknie się godzinę wcześniej. Wciąż pozostaje więc mnóstwo czasu na spróbowanie dań, których nie jesteśmy w stanie przygotować sami, lub zwyczajnie nam się nie chce.

Szykujcie swoje żołądki i portfele, a jeśli chcecie poznać ciekawe przepisy kulinarne, zajrzyjcie na stronę: https://www.pyszniej.pl/.