GOSiR zaprasza na Wystawę Kotów Rasowych

GOSiR zaprasza na Wystawę Kotów Rasowych

Już w ten weekend na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się wydarzenie, na którym nie może zabraknąć każdego miłośnika miauczących czworonogów. Odbywać się tam będzie Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Będzie na niej można zobaczyć wiele ras kocich przyjaciół.

Z pasji do kociaków

Wyjątkowa wystawa czeka na każdego spragnionego kocich wrażeń. Obejrzeć ją można w dniach 2-3 października w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Na wystawie będziemy mieli okazję podziwiać przedstawicieli najróżniejszych ras kocich czworonogów. Nie zabraknie tam Persów, Main Coonów czy Brytyjczyków. Oczywiście znajdziemy tam także perełki takie jak np. Kot Wilkołak czy Lykoi. Z informacji podanych przed organizatorów, możemy się także dowiedzieć, że na wystawie będziemy gościć nie tylko reprezentantów z naszego kraju. Zobaczymy także kociaki z Estonii, Węgier czy nawet Litwy.

Wspaniała okazja do wymiany Doświadczeń

Wystawa taka jak ta, to doskonała okazja do wymiany doświadczeń z innymi hodowcami. Z radością podzielą się oni z nami swoim doświadczeniem. Hodowcy z pasją odpowiedzą na wszelkie nurtujące nas pytania, a także chętnie poradzą nam w przypadku problemów z naszymi kociakami. Wystawa jest także świetną okazją, aby zakupić wiele wspaniałych akcesoriów, które umilą zabawę naszym kotom. Znajdziemy na niej także smakołyki dla naszych pupili, których dostępność w normalnych sklepach jest bardzo mocno ograniczona.

Wystawa ma na celu zgromadzenie wszystkich miłośników kotów w jednym miejscu. Dzięki inicjatywom takim jak ta, możliwa jest wymiana doświadczeń między hodowcami. Samą wystawę oglądać możemy w dniach 2 oraz 3 października w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Mieści się on na ul. Sikorskiego 20. Wystawa otwarta jest dla zwiedzających w godzinach od 10.00 do 17.30. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pasjonującym wydarzeniu.