Media Expert w Piasecznie: tłumy klientów na otwarciu

Media Expert w Piasecznie: tłumy klientów na otwarciu

Wydaje się, że w dobie wysokiej inflacji i problemów finansowych w gospodarstwach domowych tak wielu Polaków, zakupy nie są już głównym źródłem rozrywki i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Tymczasem otwarcie salonu Media Expert w Piasecznie pokazuje coś zupełnie przeciwnego. Zainteresowanie Polaków zakupami nie słabnie.

Gigantyczny salon Media Expert w Piasecznie

Głośne otwarcie salonu Media Expert w Piasecznie miało miejsce dwa dni temu o godzinie 8 rano. Od tego czasu wielki elektromarket jest czynny dla klientów z Piaseczna w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty. Sklep mierzący ponad 1200 metrów kwadratowych znajduje się przy ulicy Puławskiej 46 i nie sposób go przegapić.

Klienci spragnieni promocji i elektronicznych gadżetów pojawili się pod salonem Media Expert na długo przed otwarciem. Pierwszego dnia zakupów istotnie można było liczyć na korzystne transakcje zakupowe, dlatego szacuje się, że w ciągu pierwszych 5 godzin od otwarcia przez salon przeszło około 1000 osób. Wszystko wskazuje na to, że Media Expert w Piasecznie nie będzie narzekać na brak klientów, zwłaszcza że konsumenci już teraz chwalą sobie miłą i pomocną obsługę salonu.

Inflacja nie taka straszna?

Inflacja nie zagraża branży handlowej tak bardzo, jak branży turystycznej, czy usługowej. A to dlatego, że produkty w sklepach wciąż wydają się w zasięgu portfela, a czerwone promocje zachęcają nas do zakupów, nawet jeśli powinniśmy oszczędzać. Polacy oszczędzają na wakacjach, fryzjerach, jedzeniu, ale nie na przedmiotach, często również tych zupełnie zbędnych. Czy tak działa magia promocji? A może po prostu jeszcze nie jest tak źle z naszymi finansami? Takich rzeczy chyba nie da się uogólniać. A Wy co sądzicie? Byliście już w nowym Media Expert? Dajcie znać w komentarzach.