Nadchodzi piknik rodzinny na stadionie w Piasecznie pełen atrakcji i zabawy

Nadchodzi piknik rodzinny na stadionie w Piasecznie pełen atrakcji i zabawy

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Rodziny, planowany jest wyjątkowy piknik rodzinny na stadionie w Piasecznie. Celem tego wydarzenia jest umożliwienie rodzinom spędzenia czasu razem, oferując im mnóstwo atrakcji i aktywności. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Rodziny MGOPS Piaseczno, która serdecznie zaprasza do udziału.

Ponadto, organizatorzy przygotowali specjalną grę terenową, która przeprowadzi uczestników przez park aż do Stadionu Miejskiego. Jest to doskonała okazja do odkrycia piękna lokalnej przyrody podczas aktywnego spędzania czasu.

Akademia Rodziny Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie otwiera drzwi dla wszystkich dzieci z gminy Piaseczno. Razem z rodzicami lub opiekunami mogą one uczestniczyć w pikniku, który ma na celu celebrowanie Międzynarodowego Dnia Rodziny. Na wszystkich czekają niesamowite atrakcje:

Będzie można zagrać w bezpłatną interaktywną grę miejską pod tytułem „Hejt to nie fejk. Nie ma z niego zabawy. Lepiej przerwij, nim narobisz bałaganu!” Gra ta ma na celu promowanie pozytywnych postaw i zwrócenie uwagi na problem hejtu w internecie.

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję do skorzystania z dmuchanych atrakcji, a dzieci będą mogły poddać się malowaniu twarzy. Przygotowane zostaną także kreatywne warsztaty oraz różnego rodzaju konkursy sportowe.

Na pikniku nie zabraknie też gier rodzinnych, które mają na celu integrację oraz planszówek w wersji XXL. Całość odbędzie się na świeżym powietrzu, a dla miłośników rowerowych przejażdżek przygotowane będzie specjalne miasteczko rowerowe.