Najlepsze restauracje w Piasecznie: top 3!

Kiedy za oknem wieje i pada, można pozostać w domu i skryć się pod kocem albo wstąpić do klimatycznej restauracji, gdzie rozgrzeje nas aromatyczna herbata i pyszne jedzenie. W Piasecznie nie brakuje dobrych restauracji, ale my postanowiliśmy wybrać 3 najpopularniejsze i najlepiej oceniane w rankingu Google.

Pałacyk pod Jodłami

Przepiękna restauracja w iście pałacowym stylu. To świetne miejsce na romantyczną randkę, na którą można się wystroić! Klienci doceniają nie tylko piękny wystrój tego miejsca, ale również fantastyczną obsługę i niesamowicie dobre jedzenie. Menu lokalu oferuje znakomite dania kuchni polskiej, które naprawdę potrafią zaskoczyć. Zaryzykujemy stwierdzenie, że jest to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w Piasecznie!

Adres Pałacyku pod Jodłami: Hajduczka 10, 05-500 Piaseczno

Szara Eminencja

Cóż może kryć się pod tak sugestywną nazwą? Szara Eminencja to najbardziej popularna restauracja w Piasecznie. To klimatyczne miejsce, które łączy w sobie restaurację, występy na żywo i kino. Wnętrze prezentuje się bardzo klimatycznie i kojarzy się z miejscem spotkań dla artystycznej bohemy dawnych lat. Trzeba przyznać, że właściciele lokalu mieli świetny pomysł! Wisienką na torcie jest menu z wyśmienitymi daniami kuchni polskiej.

Adres Szarej Eminencji: Henryka Sienkiewicza 11, 05-500 Piaseczno

Gaumarjos Restauracja Gruzińska

Na koniec przenosimy się w klimaty Gruzji, by spróbować potraw uwielbianych przez rzesze Polaków. Restauracja jest klimatyczna, interesująca i oryginalna. Do znakomitych dań podawane jest gruzińskie wino, dlatego w tym miejscu nie tylko dobrze zjesz, ale również się zrelaksujesz. Menu jest krótkie, ale treściwe. Każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Adres Gaumarjos: Józefa Sierakowskiego 29, 05-500 Piaseczno

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o gotowaniu i spróbować oryginalnych dań w domu, zobacz poradnik: Jakie potrawy kuchni śródziemnomorskiej warto spróbować? Długie zimowe wieczory to świetna okazja do kulinarnych eksperymentów!