Policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu bransoletki

Policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu bransoletki

Komisariat policji w Lesznowoli zabezpieczył ostatnio złotą bransoletkę, która może pochodzić z kradzieży. Policjanci proszą o pomoc w jej zidentyfikowaniu.

Mienie może pochodzić z przestępstwa

Złota bransoletka, którą zabezpieczyli policjanci, pochodzi najprawdopodobniej z kradzieży. Mienie zabezpieczono w wyniku czynności prowadzonych przeciwko obywatelce Ukrainy.

37-letnia kobieta na co dzień sprzątała mieszkania. Do właścicieli jednego z nich może należeć biżuteria. Policja poszukuje właścicieli lub osób, które mogą ich wskazać.

Osoby, które coś wiedzą w sprawie mogą skontaktować się z policją pod numerem 47 72 45 213 lub mailowo na [email protected].

Jak jeszcze można pomóc policji

Policjanci w całym kraju codziennie zmagają się z wieloma ludzkimi tragediami. Nie ustają w wysiłkach, by pomagać społeczeństwu. Czasem jednak są bezradni i muszą prosić o pomoc obywateli. Jeżeli chcesz pomóc, warto odwiedzać stronę lokalnej policji. Publikuje się tam zdjęcia zaginionych osób, przedmiotów, które można zidentyfikować czy informacje o wydarzeniach, których mogliśmy być świadkami.

Informacje przekazywane policjantom niejednokrotnie są bezcenne. Zwłaszcza te o zaginionych osobach. W takich sytuacjach ostatnie miejsce pobytu danej osoby jest bardzo cenne. Dzięki temu policjanci mogą zacząć działania w danym regionie i skutecznie prowadzić akcje poszukiwawcze.

Nie bójmy się dzwonić pod numer lokalnej komendy. Nie staniemy się w ten sposób „kapusiami”. Takie zachowanie jest przykładem obywatelskiej postawy i dbałości o drugiego człowieka. Nasz przykład może posłużyć innym za wzór, a także uratować czyjeś życie.