Potańcówka na Kisielu w Piasecznie

Potańcówka na Kisielu w Piasecznie
Zabawa, taniec i wesołe śpiewy w akompaniamencie muzyki sprzed lat? Już niedługo w Piasecznie odbędzie się wielka potańcówka na Kisielu, która ma połączyć pokolenia. Na pewno nie zabraknie atrakcji!
 

Czego się spodziewać na wydarzeniu?

 
Już 7 sierpnia na Piaseczyńskim Kisielu odbędzie się potańcówka. Będzie to pierwsze wydarzenie z cyklu, który będzie odbywać się do końca sierpnia. Imprezy będą odbywały się raz w tygodniu.
 
Jakiej muzyki możemy się spodziewać? Naprawdę różnej, ponieważ wydarzenie ma za zadanie połączyć pokolenia. Będzie muzyka lat 60, 70, 80, a nawet i 90 tych. Usłyszymy najbardziej znane i lubione utwory gwiazd minionych czasów.
 
Zabawa będzie odbywała się na Kisielu, a jej rozpoczęcie planowane jest na godzinę 17. Nie ustalono dokładnej godziny zakończenia imprezy. Chodzą słuchy, że muzyka będzie grała do ostatniego tancerza. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
 
W poprzednich latach wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców. Faktycznie pojawili się przedstawiciele wszystkich pokoleń. Każdy bawił się na swój sposób, jednak było widać więź, jaka tworzy się między uczestnikami. Najpopularniejsze utwory przyciągały tancerzy i tancerki. Tworzyły się tez międzypokoleniowe pary. Jak będzie w tym roku? Czy publiczność dopisze? Nie czekajcie na relacje, tylko sami się tam wybierzcie i sprawdźcie. Na pewno nie pożałujecie.