Prognoza pogody: Spodziewaj się chłodniejszych temperatur

Prognoza pogody: Spodziewaj się chłodniejszych temperatur

Nadchodzi ochłodzenie. Oczekuj najniższej temperatury na poziomie 15 stopni Celsjusza, która wystąpi w godzinach porannych, około czwartej. Następnie temperatura zacznie powoli rosnąć, osiągając 17 stopni o godzinie siódmej. Najwyższy wskaźnik na termometrach, wynoszący 21 stopni, przewidujemy na godzinę piętnastą. Temperatura ta nie różnić się będzie od rzeczywistego odczuwanego ciepła. Wieczorem wartość ta zacznie maleć i o godzinie 22:00 spadnie do 16 stopni Celsjusza.

Nie spodziewaj się dużo słońca – prognozowane jest duże zachmurzenie na poziomie 89%. Deszcz zaplanowany jest na popołudnie, a jego ilość wyniesie ponad 3 mm. Wiatr będzie łagodny, z prędkością do 14 km/h. Rano będzie on wiejący z kierunku południa, następnie zmieni kierunek na zachód. Najintensywniejsze podmuchy powietrza spodziewane są między szesnastą a osiemnastą godziną, osiągając prędkość do 37 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV będzie niski i wyniesie zaledwie 2 punkty na dziesięciostopniowej skali. Obserwuj wschód słońca o godzinie 6:16, a zachód o godzinie 18:42. Długość dnia wyniesie 12 godzin i 26 minut, co jest o 4 godziny i 18 minut krótsze od najdłuższego dnia roku. Do rozpoczęcia astronomicznej jesieni pozostało już tylko cztery dni.