Sklep Żabka Drive otworzył swoje drzwi dla klientów

Sklep Żabka Drive otworzył swoje drzwi dla klientów

Ostatnio rozpoczęło działanie pierwsze w historii przedsięwzięcie sieci Żabka – Żabka Drive. Jest to sklep umożliwiający zakupy bez potrzeby opuszczania pojazdu, zlokalizowany w miejscowości Piaseczno, dokładnie przy ulicy Puławskiej 44D. Klientele sklepu oferowane są dwie formy realizacji zakupów. Można je wykonać tradycyjnie, przechadzając się między regałami albo korzystając z opcji drive-thru, bez konieczności wysiadania z samochodu.

Żabka Drive oferuje swoim klientom różnorodny asortyment produktów przeznaczonych do szybkiego spożycia. Wśród nich znajdują się przekąski na wynos, aromatyczne kawy, pyszny shake dostępny w trzech unikalnych smakach oraz autentyczne włoskie lody.

Mechanizm działania Żabki Drive jest niezwykle prosty i niewymagający. Klient musi jedynie podjechać pod okienko sklepu i złożyć zamówienie przez mikrofon. Następnie pracownik obsługi wręcza gotowe zakupy bezpośrednio do ręki klienta. Oczywiście, istnieje również możliwość wejścia do środka sklepu w celu samodzielnego dokonania zakupów.

Warto przypomnieć, że niedawno, dokładnie 27 października, Żabka świętowała otwarcie swojej 10 000. filii w Poznaniu, w budynku Starego Browaru. Ten sklep jest dostępny dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 23:00, a w niedzielę otwarty jest od 9:00 do 21:00.