Szykuje się ciekawy Dzień Dziecka w Piasecznie!

Szykuje się ciekawy Dzień Dziecka w Piasecznie!

Za dwa tygodnie dzieci będą obchodziły swoje święto i z tej okazji Piaseczno przygotowało kilka ciekawych wydarzeń. Zadaniem rodziców będzie postaranie się o czas wolny w tym ważnym dla każdego malucha dniu. Obchody Dnia Dziecka w Piasecznie będą miały miejsce 29 maja w niedzielę i potrwają cały dzień.

Piknik i atrakcje dla dzieci w Piasecznie

Niedzielę 29 maja warto zarezerwować dla rodziny, ponieważ w Piasecznie będzie się działo! Obchody rozpoczną się o 12:00 na piaseczyńskim Rynku i zakończą się około godziny 18/19:00. W każdym razie ostatnią atrakcję zaplanowano na godzinę 17:00. Atrakcji będzie kilka i będą one odbywać się jednocześnie, dzięki czemu każdy ma wybór, w czym najbardziej chce uczestniczyć.

Na Rynku będzie stacjonował Park Rozrywki z dmuchaną zjeżdżalnią. W tej lokalizacji będziemy mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach dla eko odkrywców. Z kolei przy Skwerze Kisiela od 13:00 do 16:00 zobaczymy i usłyszymy znakomite audycje muzyczne i teatralne dla dzieci.

Animacje dla najmłodszych przygotowano również w Zakątku Kultura. Obchody Dnia Dziecka warto zakończyć dziecięcym koncertem, który zaplanowano na godzinę 17:00 w Przystanku Kultura.

Pokaż dzieciom, że są ważne!

Rodzice bardzo często skupiają się na prezentach z okazji Dnia Dziecka, chcąc w ten sposób uczcić wyjątkowe dla dzieci święto. Warto przy tym pamiętać, że znacznie cenniejsze dla maluchów jest wspólne spędzenie czasu z rodzicami. Wystarczy więc drobny upominek lub słodycze, będące dodatkiem do wspólnie spędzonego dnia.

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest znaleźć wystarczającą ilość wolnego czasu, by poza obowiązkami znaleźć również siłę na zabawę z dziećmi. Tymczasem jest to bardzo ważne i cenne dla samych dzieci, dlatego naprawdę warto od czasu do czasu się postarać. Dzień Dziecka będzie idealną okazją. A jeśli chcecie poczytać więcej o wychowaniu dzieci, zajrzyjcie na stronę https://www.szkrab.pl/.