Trzydziestoczteroletni mężczyzna zatrzymany za kradzież zabawek w supermarkecie w Piasecznie

Trzydziestoczteroletni mężczyzna zatrzymany za kradzież zabawek w supermarkecie w Piasecznie

W jednym z dużych centrów handlowych w Piasecznie doszło do incydentu, gdy 34-letni mężczyzna został przyłapany na kradzieży różnych zabawek. Mężczyzna został aresztowany przez pracownika ochrony po tym, jak przeszedł przez linię kas bez zamierzenia uregulowania należności za wybrane przedmioty.

Dowódca dyżurny policji w Piasecznie został poinformowany o sytuacji, która miała miejsce w jednym z miejscowych supermarketów, gdzie ujęto osobę podejrzewaną o kradzież. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano patrol policyjny.

Gdy funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego w Piasecznie przybyli na miejsce, ustalili, że podejrzany miał pójść do sklepu, wybrać kilka zabawek z półki i próbować opuścić budynek bez płacenia za nie. Pracownicy sklepu uważnie obserwowali działania mężczyzny, a cała sytuacja była rejestrowana na monitoringu sklepu. Gdy mężczyzna przekroczył granice kas bez płacenia, interweniował pracownik ochrony – relacjonuje starsza aspirant Magdalena Gąsowska, rzeczniczka prasowa piaseczyńskiej policji.