W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki młodej kobiety

W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki młodej kobiety

Tragiczne informacje docierają do nas z Piaseczna, w wyniku interwencji policji w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta została znaleziona martwa kobieta. W mieszkaniu znajdował się także prawdopodobny partner zmarłej kobiety, który został zatrzymany.

Rodzina niepokoiła się o kobietę

Na chwilę obecną wiadomo, że kobieta pochodziła z województwa pomorskiego. O interwencję zostali poproszeni policjanci z Komendy Policji w Piasecznie. Zawiadomienie wpłynęło od zatroskanej krewnej kobiety, która podejmowała od kilku dni nieskuteczne próby kontaktu ze zmarłą kobietą. Gdy ta nie odzywała się już od kilku dni, zdecydowała się ona poprosić o pomoc Policję.

Funkcjonariusze po przyjeździe pod wskazany adres zastali martwą kobietę oraz jej partnera, który w chwili zatrzymania był kompletnie pijany, co uniemożliwiło policjantom przesłuchanie go. Niestety nie wiadomo na chwilę obecną czy 34-latek miał coś wspólnego ze zgonem kobiety.

Prokuratura zleciła sekcje zwłok kobiety, która miejmy nadzieję, przybliży śledczych do rozwikłania zagadki jej śmierci. Zatrzymany mężczyzna także na chwilę obecną nie usłyszał jeszcze żadnych zarzutów. Nie za wiele także wiadomo o aktualnie prowadzonych czynnościach. Miejmy nadzieje, że w przeciągu następnych kilku dni zostaną podane do informacji publicznej informacje o wynikach sekcji zwłok znalezionej kobiety. Prawdopodobnie dopiero wtedy dowiemy się, czy zatrzymanemu mężczyźnie zostaną postawione jakieś zarzuty.

Sąsiedzi nie zauważyli dziwnych zachowań.

Sąsiedzi nie kryją zdziwienia, że taka sytuacja miała miejsce w ich bloku, twierdzą oni, że partner kobiety był spokojnym człowiekiem i raczej nie byłby skłonny zrobić krzywdy denatce, w ich mieszkaniu nie odbywały się żadne huczne imprezy, które z pewnością zwróciłyby ich uwagę. Nie wiadomo jednak, co mogło spowodować tak ogromną tragedię. Przekazujemy także ogromne wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej i mamy nadzieje, że prawda o jej śmierci wyjdzie wkrótce na jaw.