Zgony dwóch osób w jednym z mieszkań Piaseczna – prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności

Zgony dwóch osób w jednym z mieszkań Piaseczna – prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności

Wspólnota Piaseczna w województwie mazowieckim doświadczyła tragedii, kiedy to w jednym z apartamentów odkryto ciała dwóch osób – mężczyzny i kobiety. Szczegółowe okoliczności, które doprowadziły do ich zgonu, nie są na razie znane. Właśnie trwają działania mające na celu wyjaśnienie tej sprawy, prowadzone przez prokuraturę oraz służby policyjne.

Zdarzenie miało miejsce 21 marca, w czwartek. To właśnie tego dnia, w bloku mieszkalnym przy ulicy 11 Listopada w Piasecznie, w jednym z lokali komunalnych odkryto zwłoki pary w podeszłym wieku – mężczyzny i kobiety, szacowanego na około 60-70 lat – jak podaje TVN24.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Szymona Bannę, na miejscu zdarzenia nadal prowadzone są czynności z udziałem prokuratora i policji. Po ich zakończeniu podjęta zostanie decyzja dotycząca przeprowadzenia sekcji zwłok obu osób oraz ewentualnego rozpoczęcia postępowania w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci, co jest standardową procedurą w takich sytuacjach.