Zmiany w Piaseczyńskiej Karcie Mieszkańca

Zmiany w Piaseczyńskiej Karcie Mieszkańca

Karta mieszkańca z powodzeniem zagościła w naszych domostwach. Nie każdy jednak wie, że niedawno uległ zmianie regulamin samej karty, a także pojawiły się nowe ulgi, które przysługują mieszkańcom. Co więcej, pojawiła się także specjalna aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której korzystanie z ulg stało się zdecydowanie prostsze. Jakie są najważniejsze zmiany oraz co daje nam nowopowstała aplikacja? Zapraszamy do artykułu.

Najważniejsze nowości

Wraz z nowym regulaminem, pojawiło się także wiele nowych ulg, o które można się ubiegać. Zgodnie z informacjami podanymi w komunikacie, możemy przeczytać, że posiadacze piaseczyńskiej karty mieszkańca będą mogli ubiegać się o zniżki na zakup biletów miesięcznych na usługi płatnych parkingów. Jednak to nie wszystkie zapowiadane zmiany, będzie można także ubiegać się o zniżkę na obiady w stołówkach szkolnych dla rodzin wielodzietnych. Oczywiście, nowych zniżek będzie zdecydowanie więcej. Aby zapoznać się z dokładną listą nowych funkcjonalności, zapraszamy do odwiedzenia strony www.karta.piaseczno.eu, w której znajdziemy pełną listę planowanych zmian

Aplikacja mobilna

Nie każdy mieszkaniec wie, jednak od początku bieżącego roku, możemy pobrać na swój telefon elektroniczną wersję karty mieszkańca. Jest ona do pobrania w najpopularniejszych sklepach z aplikacjami takich jak Sklep Play czy App Store. Sama elektroniczna wersja karty, daje nam dokładnie te same możliwości co jej fizyczny odpowiednik. Znajdziemy tam informacje o jej dacie ważności oraz jakie ulgi mamy przypisane do karty. Dzięki aplikacji mamy także możliwość za pomocą paru kliknięć sprawdzenia bazy autobusów miejskich, które są aktualizowane co 10 sekund. Daje nam to możliwość bardzo precyzyjnego sprawdzenia połączeń. Sama aplikacja daje także możliwość zapoznania się z najnowszymi ulgami, które zostają wprowadzone, a także dzięki niej zgłosimy fakt zagubienia fizycznej wersji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do zainstalowania na swoim urządzeniu elektronicznej wersji karty mieszkańca. Daje ona nam szereg nowych możliwości, dzięki którym korzystanie z przysługujących nam ulg staje się jeszcze prostsze. To także doskonały sposób, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi ulgami, które są wprowadzane.