Modernizacja kompleksu sportowego w Górze Kalwarii: nowa siłownia i odnowione jacuzzi

Modernizacja kompleksu sportowego w Górze Kalwarii: nowa siłownia i odnowione jacuzzi

Niedawno obiekt sportowy w Górze Kalwarii przeszedł serię drobnych modernizacji. W środku tygodnia odbyło się ulepszanie strefy basenowej, poprzez wymianę dwóch jacuzzi oraz naprawę zepsutej pompy. Dodatkowo, na terenie kompleksu powstała także nowa siłownia.

Otwarcie nowo wybudowanej siłowni miało miejsce w piątek. Stanowi ona część obiektu, gdzie wcześniej znajdował się bar przy basenie. Siłownia charakteryzuje się eleganckim wystrojem, dużą przestrzenią i nowoczesnym wyposażeniem. W skład jej wnętrza wchodzą dwie estetyczne łazienki, szatnie z prysznicami, sala do ćwiczeń fitness oraz wiele nowych maszyn do ćwiczeń. Wszystkie urządzenia przeniesione ze starej siłowni przeszły gruntowny przegląd i konserwację.

Monika Kozłowska, dyrektor Obiektu Sportowo-Rekreacyjnego w Górze Kalwarii (OSIR), poinformowała o planach dotyczących instalacji nowych szafek oraz bramy crossfit, na którą wielu klientów czekało z niecierpliwością. Kozłowska zaznaczyła również, że po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość skorzystania z usług trenera personalnego na siłowni.

W ramach renowacji basenu, zdecydowano się na wymianę dwóch starych jacuzzi na nowe. Stare wanny są aktualnie wystawione na sprzedaż, a potencjalni zainteresowani mogą wysyłać swoje propozycje cenowe. Do nabycia jest także uszkodzona bieżnia – model KL 816, której usterki prawdopodobnie dotyczą silnika i rolek.