Piaseczno. Nadal trwają poszukiwania Alicji Rokosz

Piaseczno. Nadal trwają poszukiwania Alicji Rokosz
Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu zaginionej Alicji Rokosz. 36-latka zaginęła 5 czerwca. Ostatnio była widziana w okolicach Piaseczna, a także Warszawy oraz Drobina. Ktokolwiek posiada informacje na temat zaginionej proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji wJarosławiu.
 

Kim jest zaginiona

 
Alicja rokosz to 36-latnia kobieta pochodząca z Radymna. Jest niskiego wzrostu, ma około 155 cm wysokości. Jest dość dobrze zbudowana, a jej cechą charakterystyczną są lekko odstające uszy. Ma brązowe włosy do ramion oraz zielone oczy. Na czole posiada wyraźne blizny, pamiątki po przebytej ospie.
 
Zaginiona była ubrana w czarny żakiet oraz niebieskie spodnie. Wyszła 5 czerwca z domu w Radymnie. Od tego czasu policjanci dostali kilkanaście zgłoszeń, że była widziana na terenie województwa mazowieckiego w tym i w Piasecznie. Niestety od 30 czerwca nie ma nowych informacji w sprawie. Ślad po zaginionej się urwał.
 
Ktokolwiek posiada informacje w tej sprawie proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu na ul. Poniatowskiego 50 lub zatelefonowanie pod numer 47 824 13 10. W sprawie można również dzwon ić pod ogólny numer alarmowy 112. Każda informacja o zaginionej może okazać się cenna.