Groovebusterz wystąpi w Piasecznie!

Groovebusterz wystąpi w Piasecznie!

W niedzielę 18 września Piaseczno będzie hucznie obchodzić 100-lecie sportu piaseczyńskiego. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najwięcej emocji jak zawsze wzbudza muzyczna część wydarzenia. Koncerty rozpoczną się już o godzinie 18:00, a imprezę rozpocznie DJ Martin. To także świetna okazja, by posłuchać znanego polskiego zespołu Groovebusterz.

Groovebusterz uświetni obchody 100-lecia sportu piaseczyńskiego

Czy jest coś lepszego od konkursów z nagrodami i dobrego jedzenia? Dobra muzyka! Na wydarzeniu zorganizowanym z okazji 100-lecia sportu piaseczyńskiego nie zabraknie żadnej z tych uwielbianych przez ludzi atrakcji. Niedziela 18 września będzie idealna, by spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, zanim jesień rozgości się u nas na dobre. Impreza w Piasecznie odbędzie się na Stadionie Miejskim GOSiR przy ulicy 1 Maja. Koncert duetu Grooveusterz zaplanowano na godzinę 19:00. Na stadionie warto pojawić się wcześniej, by nie przegapić innych atrakcji.

Muzyka, która wywołuje wspomnienia!

Groovebusterz to duet, który pojawił się na polskiej scenie muzycznej w 2006 roku. Niby tak niedawno, a jednak nastolatkowie z tamtego czasu zdążyli już dorosnąć. To dla nich muzyka Groovebusterz jest bodźcem wywołującym mnóstwo pozytywnych wspomnień. Warto wspomnieć, że duet zawojował polską scenę dance, zyskując największą popularność w latach 2006-2010. Do dziś mówi się, że Groovebusterz to polski zespół oferujący muzykę na światowym poziomie. Pierwsze piosenki duetu zdobyły ogromną popularność, szturmem zdobywając pierwsze miejsca list przebojów w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Co ciekawe, piosenki Groovebusterz do dzisiaj są chętnie odtwarzane w serwisie YouTube. W jednym z teledysków zespołu wystąpiła nawet Natalia Siwiec.