Rodzinny turniej tenisa stołowego w Piasecznie – sportowa zabawa dla całej rodziny

Rodzinny turniej tenisa stołowego w Piasecznie – sportowa zabawa dla całej rodziny

UKS Return Piaseczno, klub sportowy znany z innowacyjnych podejść do aktywności ruchowej, niedawno rozpoczął organizację unikalnych imprez pod nazwą Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego. Wydarzenia te stały się doskonałą okazją do spędzenia czasu wolnego w gronie najbliższych, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Październikowe zawody były już drugim spotkaniem w ramach cyklu nowatorskich imprez sportowych organizowanych na terenie gminy Piaseczno. Pomimo swojej młodej tradycji, festiwal zdobył już szerokie uznanie nie tylko w lokalnym środowisku miłośników tenisa stołowego.

Maciej Chojnicki, jeden z głównych organizatorów wydarzenia z UKS Return Piaseczno, z zadowoleniem zauważył, że na turniej przyjeżdżają nawet rodziny z tak odległych miejsc jak Toruń czy Lublin. Rzeczywiście, sława Festiwalu wydaje się rosnąć i rozprzestrzeniać się coraz dalej.

Warto wspomnieć, że na Rodzinnym Festiwalu Tenisa Stołowego również seniorzy mieli możliwość rywalizacji w swojej kategorii. Triumfował tutaj niewzruszony Zbigniew Samoraj, tenisista stołowy, który 25 lat temu został zwycięzcą pierwszej edycji Grand Prix Piaseczna. Impreza zorganizowana w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oferowała również dodatkowe atrakcje, takie jak specjalny kącik dla najmłodszych oraz losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów.